Kompania “Kamela” është kompani aksionere me kapital 100% shqiptar
“PUNA E PARË QË BËJ…. ZGJEDH KAMELA!”

Autostrada Tirane-Durres
Vore / Tirane / Shqiperi

+355) 68 20 50 298
[email protected]

[rev_slider alias=”home1″]

PRODUKTET E REJA

 • Përse Kamela?

 • Vlera, përpikmëria dhe cilesia janë tiparet tona kryesore. Ne i ofrojmë klientëve tanë produkte të prodhuara më teknologjinë më të fundit dhe më cilësi të garantuar kundrejt çmimeve konkuruese. KAMELA është lidër për veglat dhe aksesorët e punës.

STANDARDE TE LARTA

Ne jemi të gatshëm për të ofruar në funksion të klientit tonë, cilësinë dhe çmimet më të mira në treg duke mbuluar të gjithë territorin e Shqipërisë me produktet tona.  Ju mund t’a konsideroni KAMELA partnerin tuaj ekskluziv, pasi për më shumë se 15 vite ne kemi ruajtur standardet më të larta.  Zgjidh KAMELA!


 • VIZIONI


 • VLERAT


 • GAMA E PRODUKTEVE

PARTNERËT TANË

Jeni të interesuar? Vihuni në kontakt me ne direkt

Rreth Nesh

KAMELA Shpk është themeluar në vitin 2003 dhe operon tashmë prej 15 vitesh në tregtimin e mbi 10’000 artikujve të ndryshëm të markave ndërkombetare. Me një magazinë prej 6’000 m² dhe falë një stafi të kualifikuar, kompania arrin te plotesoje nevojat e klientëve të saj në të gjithë territorin shqiptar.

Gama e sektorëve që kompania KAMELA mbulon prej vitesh është e gjerë dhe përfshin kryesisht:

 • Materiale ndërtimi
 •  Pajisje hidraulike
 • Aksesorë mobilerie
 • Aksesorë elektrikë
 • Materiale për bujqësi
 • Materiale për kopshtari
 • Materiale të industrisë mekanike
 • Vegla pune profesionale

Vizioni ynë tashmë është realitet. Jemi të fokusuar për ti sjellë klientëve tanë cilësinë më të lartë. Ne kuptojmë kërkesat tuaja dhe kemi për detyrë tu ofrojmë shërbim korrekt dhe cilësor.

BLOG

01 Feb

Environmental Policy

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa nt ium doloremque laudantium totam rem aperiam

01 Feb

Mbroni syte tuaj gjate punes

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa nt ium doloremque laudantium totam rem aperiam

01 Feb

Veglat e punes per kopshtin tuaj

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa nt ium doloremque laudantium totam rem aperiam

“Karbosan, Turkey’s first manufacturer of abrasive products, started its production activities in Istanbul Halkalı in 1967 with a workforce of 40 employees, established on an area of 9.000 m2.

Today, a total of 550 employees and 125.000 m2 area, Istanbul Halkalı and Tekirdağ Çerkezköy factories are offering quality, reliable and high performance products to more than 75 countries in 6 continents.

Karbosan is the first company in Turkey to produce abrasives according to the ISO Quality Management System and the first Turkish company to be a member of European Abrasive Manufacturers Federation (FEPA) and Abrasive Safety Organization (OSA) with high quality production.

Kamela is our exclusive partner in Albania, and we have the pleasure to emphasize that cooperation with Kamela is highly concolidate.”

KAM NJË PYETJE?!

Ne jemi këtu për ju. Mos hezitoni të na kontaktoni dhe të merrni përgjigjet e pyetjeve tuaja.

 •  Hyrja nga rruga dytesore paralel me Autostraden
  Vore / Tirane / Shqiperi
 • (+355) 68 20 50 298
  F: (+355) 47 800 766

 •  Unaza e Re, Rruga “Leonard Frroku” Ndertese Private Nr.10, Kati 1
  Tirane / Shqiperi
 • (+355) 68 20 50 298

 •  Hene-Premte 08:00 – 16:00
 •  E Shtune: 08:00 – 14:00
 •  E Diel: Pushim

FORMË KONTAKTI